Výroba nábytku

Výroba nábytku

Soustředíme se především na výrobu kuchyňského nábytku a vestavěných skříní, ale vyrobíme Vám jakýkoliv kus nábytku pro domácnost nebo pro využití v kanceláři. K návrhu nábytku pro naše zakázkové truhlářství používáme moderní programy, k dispozici Vám tak bude kvalitní grafická vizualizace.

Na zakázku Vám vyrobíme skříně, šatníky, komody, pracovní stoly, počítačové stoly, kuchyňské stoly, kuchyňské židle, kuchyňská křesílka, jídelní stoly, lavice, stoly a stolky do obývacího pokoje, skříně do ložnice, nábytek do dětského pokoje, dětské postele i postýlky pro miminka, vyvýšené postele, palandy, vestavěné skříně, manželské postele, noční stolky, konferenční stoly, poličky nebo stoličky.

Nábytek na míru bude navržen přesně do Vašeho interiéru, zvolit si můžete jeho design a dřevo, ze kterého bude daný kus zhotoven.

V neposlední řadě si u nás můžete objednat žaluzie a předokenní rolety. Vyberte si z naší pestré nabídky.

Potřebujete poradit?

Na poptávky reagujeme téměř okamžitě, a proto se nám neváhejte ozvat.

  Výroba nábytku – kuchyně na míru

  Kuchyň je stěžejní místností každého domova!

  My v Truhlářství Pardubice umíme skloubit praktičnost a pohodlné užití kuchyně s neotřelým designem!

  Navrhneme a zhotovíme Vám kuchyň na míru, ve které bude radost vařit. Při plánování bereme v úvahu veškeré prostorové dispozice a zavedení plynu, vody a elektřiny.

  Desky, skříňky, stoly, poličky a vše, co ke kuchyni patří, zhotovíme poctivě a kvalitně. Víme, jaké materiály jsou nejvhodnější k výrobě kuchyně. Celý proces výroby kuchyňského nábytku je výhradně pod našim dohledem.

  Příprava jídla v naší kuchyni pak bude komfortní a plná radosti. Ke kuchyním dodáme i vestavěné nebo samostojné spotřebiče, Vám tak odpadne zase další ze starostí.

  Vybrat si můžete z mnoha odstínů a typů dřeva. Kuchyňskou desku si můžete zvolit podle toho, jestli chcete, aby byla pevná, snadno omyvatelná, praktická a odolná vůči mechanickému poškrábání, nebo si přejete spíše designovou a efektní kuchyňskou desku.

  Dveře a obložkové zárubně

  Vybrat si můžete z několika způsobů provedení. Exkluzivní zpracování, příznivé ceny. Dodáváme v několika základních rozměrech, na přání však můžeme vyrobit i atypické dveře na míru. Kombinujte barevné odstíny a jednotlivé designy.

  Naše designové interiérové dveře doplní vzhled Vašich pokojů. Zvolit si můžete buď nepropustné, částečně propustné nebo polopropustné, které pouští dostatek denního světla také do chodby. Pro váš interiér to nejlepší.

  Dveře dodáváme včetně klik a obložkových zárubní. Kliky a obložkové zárubně dodáváme v ceně dveří a v případě potřeby rádi namontujeme. Zakázkové Truhlářství Pardubice Vám dveře doveze až domů a postará se o jejich vestavění.

  Obložkové zárubně neodmyslitelně patří k designu dveří. Kvalitně provedené obložkové zárubně jsou důležitou součástí bydlení. Zárubně dveří vyrábíme v mnoha variantách povrchové úpravy a v mnoha barevných provedeních.

  Sháníte truhláře se zkušenostmi?

  Truhlářství Pardubice - vyrobíme originální nábytek i pro vás!

  Pavel Svoboda
  Voletice 13
  538 54 Luže

  Vestavěné skříně
  Kuchyně na míru
  Jídelní sety